39 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Інфрачервоні обігрівачі SBM, led освітлення ONCE, контролери AGROLOGIC, машини ямкового ремонту
+380 (67) 605-48-28
+380 (99) 549-83-07Отдел продаж
+380 (67) 605-48-28Отдел продаж
+380 (67) 630-22-88Директор
Кошик

Темні інфрачервоні трубчасті газові обігрівачі SBM

Павлоградтепло постачальник темних трубних інфрачервоних газових обігрівачів TSU і TSL від SBM Франція - лідера ринку з виробництва інфрачервоного обладнання. В Україні чинний ДБН (Державні будівельні норми – державні будівельні норми) називають цей тип оборубованія ІНФРАЧЕРВОНІ ТРУБЧАСТІ ГАЗОВІ ОБІГРІВАЧІ скорочено ІТГО.

Опис обладнання

Газовий інфрачервоний обігрівач SBM призначений для вирішення завдань опалення великих площ і висотою стелі від 3 до 15 м. Ідеально підходить для будівель середньої висоти з середньою теплоізоляцією для опалення робочих зон цехів, майстерень, складів, ангарів, пташників, теплиць та інших виробничих приміщень. На відміну від світлих випромінювачів, темний випромінювач SBM обладнані системою відводу відпрацьованих газів за межі приміщення. Пальники працюють з подачею повітря на горіння з приміщення, так і з підведенням повітря зовні. Можливість спаровувати трубчасті нагрівачі з загальним каналом з одним димососом для відведення димових газів через загальну трубу. До переваг можна віднести можливість використання в приміщеннях з категорією за вибухопожежною та пожежною небезпеки;

Принцип роботи

Блок пальника генерує полум'я всередині труби, яке нагріває метал до 500 °C і випромінює тепло інфрачервоним випромінюванням. Витяжний вентилятор, розташований на кінці променевої трубки, що дозволяє відводити продукти згоряння назовні будівлі. Принцип роботи випромінювачів максимально наближений до Сонця. Випромінювачі встановлюються у верхній частині і прогрівають інфрачервоними променями людей і предмети, від яких, в свою чергу, прогрівається навколишній їхній повітря. Завдяки променистої складової людина відчуває себе комфортно при температурі повітря на 2-3°С нижче необхідної.

Технічні характеристики темних інфрачервоних обігрівачів SBM

Обігрівачі випускаються в декількох конструктивних варіантах, що відрізняються формою труби, конструкцією відбивача, типом і потужністю пальника.

 

  • L Лінійні від 16 до 45 кВт 
  • U у-образні від 18 до 50 кВт  
  • Lplus з ізоляцією від 18 до 50 кВт
  • Uplus з ізоляцією від 18 до 50 кВт

Відбивач у випромінювачів виготовлений з простого полірованого нержавіючого листа. Відбивач може бути теплоізольованим, що значно підвищує ККД випромінювача. Полірований нержавіючий лист відрізняється своєю довготривалою стійкістю до корозії в порівнянні наприклад з полірованим алюмінієм, поверхня якого швидко окислюється і втрачає 15-20% своєї відбивної здатності, внаслідок чого різко падає ККД випромінювача.

Теплова ізоляція відбивача значно підвищує ККД випромінювача.

Відсоток променевого випромінювання у випромінювачів з відбивачем без теплоізоляції – 55%, а у випромінювача з теплоізоляційним відбивачем – 65%.

Конструкція трубчастих газових інфрачервоних випромінювачів SBM включає в себе:

  • ·       Пальниковий блок;
  • ·       Жароміцної нержавіючої трубою, що виключає можливість прогоряння;
  • ·       Відбивач з нержавіючої сталі;
  • ·       Системи відведення відпрацьованих газів.

Обігрівачі підключаються до джерела електроенергії 230В/50Гц.

Інфрачервоні обігрівачі SBM залежно від використовуваних форсунок можуть працювати на природному газі пропан-бутані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner