39 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Інфрачервоні обігрівачі SBM, led освітлення ONCE, контролери AGROLOGIC, машини ямкового ремонту
+380 (67) 605-48-28
+380 (99) 549-83-07Отдел продаж
+380 (67) 605-48-28Отдел продаж
+380 (67) 630-22-88Директор
Кошик

Контролери для птахівництва, свинарства та ВРХ

Контролери для птахівництва, свинарства та ВРХ

Agrologic c 1988 року і спеціалізується на проектуванні і розробці електронних блоків управління для птахівництва і свинарства, має власний відділ розвитку і власне виробництва. AgroLogic виробляє сучасні контролери відомі своєю надійністю, надійністю і зручним інтерфейсом. На сьогодні тисячі сільськогосподарських підприємств по всьому світу застосовують контролери AgroLogic.

Клімат-контроль AgroLogic

Сучасні комп'ютери контролю мікроклімату були розроблені для сучасних пташників і свинарників і включають контроль статичного тиску, автоматичні температурні криві і мінімальну криву вентиляції.

Зважування птиці AgroLogic

Наша система зважування живої птиці надає фермеру середня вага, однорідність і стандартне відхилення, використовуючи до 8 платформ для зважування на один контролер.

Зважування кормів AgroLogic

У нас є повна лінійка подвійних силосів для зважування кормів і, при необхідності, обмеженого годування. Пакетне зважування для обмеженого годування.

Управління і Контроль на фермах курей-несучок і підрахунок яєць AgroLogic

Повний контроль мікроклімату для курей-несучок, робота годівниць, збирачів яєць і програми освітлення згідно з багатоступінчатими внутрішніми таймерами, всі вони включені в один зручний блок управління. Пристрої для підрахунку яєць можуть бути встановлені або на кожному ряду, або на центральному конвеєрі для яєць, підключеному до контролера.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner